O nas

Studio Urody #BeautyCareClinic mieści się w pełni przeszklonym, nowoczesnym i malowniczo położonym budynku Active Park Muchowiec przy ulicy Francuskiej 182 w Katowicach.

Lokalizacja ta, do tej pory była w Katowicach dobrze znana wszystkim miłośnikom dbania o zdrowie z uwagi na mnogość miejsc do uprawiania sportu i rekreacji. Studio Urody #BeautyCareClinic jest natomiast odpowiedzią na Państwa potrzeby w zakresie dbania o urodę, zdrowie i pielęgnację ciała.

Wszystkie preparaty, z których korzystamy w trakcie wykonywania zabiegów cechuje najwyższa jakość oraz przede wszystkim wyjątkowo naturalny i bezpieczny dla zdrowia skład.

#BeautyCareClinic to połączenie doświadczenia medycznego i kosmetycznego co gwarantuje najwyższą jakość zabiegów oraz ich bezpieczeństwo.

Dermalogica powstała w 1986 roku i od tego czasu skierowuje swoje działania na innowacyjne produkty i zabiegi, które rzeczywiście działają i ukierunkowuje swoich klientów na zdrowie skóry w jej głębokich warstawach. Preparaty wprowadzone na rynek przez markę Dermalogica charakteryzują się podwyższoną ilością substancji aktywnych, które pomagają przy wielu trudnych dolegliwościach skórnych, a w tym m.in. przy powstawaniu podrażnień, zaskórników oraz miejscowych przesuszeniach. Założeniem firmy jest skupienie się na zdrowej skórze, a nie jedynie na jej pięknie. Dermalogica jest wyborem numer 1 na świecie w pielęgnacji skóry, ponieważ jej produkty stoją na pograniczu leku i kosmetyku.

Indigo Nails to marka kosmetyczna, która w zaledwie kilka lat opanowała rynek i podbiła serca kobiet na całym świecie. Została specjalistą w dziedzinie stylizacji paznokci. Indigo to firma na czasie, która stale wyznacza nowe trendy, takie jak Efekt Syrenki czy MetalManix, regularnie poszerze swój asortyment, jest skoncentrowana na jakości, innowacyjnej technologii i własnych recepturach. Oferuje szeroką gamę kolorystyczną swoich produktów, które podążają za współczesnymi trendami. Marka podjęła współpracę z wieloma znanymi osobami, projektując indywidualne i niepowtarzalne kolekcje.

Purlés jest połączeniem sił natury i tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata oraz innowacyjnej myśli biotechnologicznej. Kosmetyki powstają we francuskim laboratorium, spełniając nawyższe standardy produkcji. Ich obecność na rynku kosmetycznym poparta jest długoletnim doświadczeniem naukowców, skrupulatną kontrolą jakości oraz niezależnymi testami dermatologicznymi. W naszym salonie wykorzystujemy produkty przeznaczone do złuszczania, a mianowicie kwasy i peelingi chemiczne. Nowatorskie formuły zaawansowanych technologicznie peelingów chemicznych, gwarantują eksfoliację najwyższej jakości i skuteczności. Eksfoliacja kwasami jest zabiegiem cieszącym się niesłabnącą popularnością . Spektrum zastosowania peelingów chemicznych jest bardzo szerokie. Świetnie sprawdzają się przy terapii cery trądzikowej, niwelowaniu problemów skóry dojrzałej, rozjaśnianiu przebarwień, a także zwalczaniu blizn i rozstępów. Skoncentrowana siła wysokich stężeń, unikalnego składu oraz niskiego pH czyni Acid Peels, doskonałym narzędziem profesjonalnej pielęgnacji. Szybkie i trwałe rezultaty są znakomitą alternatywą dla bolesnych i inwazyjnych zabiegów, a oferowane mieszanki kwasów dają możliwość tworzenia indywidualnego programu dla każdego Klienta.

Mała butelka lakieru do paznokci OPI, jest jednocześnie najbardziej rozpoznawalną na świecie w tej kategorii produktowej. Niezwykła różnorodność kolorów, zawsze zgodna z najnowszymi trendami, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości to absolutny wyróżnik marki OPI. Produkty OPI pojawiają się zawsze tam, gdzie w świecie wielkiego stylu dzieje się coś niezwykłego. Styliści marki pracują na backstage’ach największych pokazów mody, są obecni na ekskluzywnych eventach, dbają o wizerunek paznokci największych ikon mody. Produkty OPI są obecne w największych i najpiękniejszych salony piękności. Szał żelowych lakierów wciąż trwa, dlatego w 2012 roku pojawi się Gelcolor - unowocześniona wersja tej metody, jeszcze szybsza w wykonaniu, precyzyjniejsza i z nowymi odcieniami, a przy tym do złudzenia przypominająca lakier. Gdyby nie fakt utrwalania pod lampą, klient mógłby nie zorientować się, że nakładamy żel!

    GEL COLOR by O.P.I. to:
  • Żelowa formuła, która wygląda i zachowuje się jak lakier.
  • Wysoki połysk kolorowego żelu do czasu kolejnej aplikacji.
  • Bardzo krótki czas utrwalania żelu pod lampą LED – tylko 30 sekund!
  • Błyskawiczna i łatwa aplikacja, butelka z pędzelkiem identyczna jak tradycyjny lakier do paznokci.
  • Bezpieczna dla płytki paznokciowej formuła żelu , a także bezpieczny i ekonomiczny sposób usuwania produktu.

Od lat preparaty Gehwol są bardzo wysokiej jakości. Firma dba o potrzeby swoich klientów, opierając się na opinii specjalistów pielęgnacji stóp, którzy są podstawowym ogniwem dystrybucji preparatów Gehwol. Sprawą oczywistą dla przedsiębiorstwa jest korzystanie z najnowszych zdobyczy naukowych i technologicznych. Od zarania działalności podstawą jest stosowanie naturalnych substancji, co szczególnie odpowiada współczesnym trendom w kosmetyce.

Niebotycznie długie, podkręcone i gęste rzęsy to marzenie wielu kobiet. Tym, co wyróżnia markę jest bardzo wysoka jakość stosowanych produktów – Secret Lashes to najlepsze rzęsy dostępne na rynku. Zabieg stylizacji rzęs, polega na doklejeniu do rzęsy naturalnej rzęs syntetycznych lub z naturalnego włosia norki o odpowiednio dobranym skręcie, długości oraz grubości. Sztuczne rzęsy dobierane są indywidualnie, tak by każda klientka mogła cieszyć się oczekiwanym efektem. Warto wiedzieć, że zabieg przedłużania rzęs jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla oczu i rzęs. Doczepianie rzęs można wykonywać również u osób ze skłonnościami do alergii.